English Azerice العربية فارسی

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kentplus e-bültenine kaydolun, Kentplus projeleri hakkındaki gelişmelerden ve fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun.

Ad Soyad :
E-Posta :

PROJE HAKKINDA

“Sen ve senin gibi hissedenler için tasarlanmış o ‘yer’ de, hayallerinden öte, seni bekleyen gerçekler var.”

Yalova’nın  bakir ormanlarla çevrili, deniz ve termal kaynaklarıyla taçlandırılmış bu bölgesinde, yenilikçi bir bakışla tasarlanan KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort, sadece modern bir yaşam alanı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bölgesindeki değişimin de öncüsü.

KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort,  383.500 m² alan üzerine kurulmakta ve bünyesinde barındırdığı 163 blok, 1001 daire (konut ve devremülk), 5 yıldızlı üç termal  otelle birlikte ve  bunlarla bütünleşen 230.000 m²’lik eşsiz peyzaj alanıyla sadece bölgesinde değil, yurtdışında da yatırımcıların ilgi odağı olmakta.

Karma kullanıma yönelik bu komplekste;

1+1,2+1, 3+1, 5+1 daire seçeneklerinden oluşan,  geniş teras bahçelerine sahip, deniz ve doğa manzaralı, 60 farklı tipte konutun bulunduğu, 163 blok yer almakta.

Proje içerisindeki  5 yıldızlı 1000 yatak kapasiteli, üç farklı temadaki KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort termal otelleri, konferans salonları, balo salonu, SPA, fitness ve restoranlarıyla misafirlerine dünya standartlarında hizmet verecek.Tasarlanan bu oteller kompleksi bile başlı başına bir cazibe merkezi durumunda.

230.000 m²’lik eşsiz peyzaj alanı;  bünyesinde  1200 m²’lik göleti, gölet çevresindeki kültürel alanları, gençler ve çoçuklar için tasarlanmış aktivite alanları, kreşi, dünya mutfağından  fastfood’a kadar farklı seçenekler sunan restoranları, alışveriş merkezi, eğlence merkezi ve spor tesislerini barındırmakta.

KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort’un özel olarak hazırlanan kum plajı, yeşille maviyi buluşturuyor. Deniz Hamamı ve güneşlenme terasları da plaj keyfini arttırıp, deniz severleri memnun edecek.

KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort ‘un bünyesindeki özellikli hizmetlerinden,  Sağlık  Merkezi ise; termal suyun  sağladığı imkanları, detoks, fizik tedavi ve rehabilitasyonla buluşturacak.

 Termal su havuzları ve tatlı su havuzları KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort’da buluşuyor.Sosyal tesislerde hem termal havuz hem de açık yüzme havuzu bulunmakta. İki havuzun birbiriyle bağlantısı sağlanarak ‘Sudan Gelen Sağlık’ faktörü, tek mekanda kullanıcıyla buluşmakta.

 Yerleşkedeki okul, cami ve kapalı otopark ile tam donanımlı bir hayat öngörülmekte.

Mimarisindeki insan odaklı tasarım anlayışı, doğal kaynakların verimli (termal su) kullanımı ve ilerici mühendislik yaklaşımlarıyla hayat bulan KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort’da yaşamın, 2018  sonunda başlaması hedeflenmekte.