English Azerice العربية فارسی

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kentplus e-bültenine kaydolun, Kentplus projeleri hakkındaki gelişmelerden ve fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun.

Ad Soyad :
E-Posta :
SATIŞ TAMAMLANDI, YAŞAM BAŞLADI

PROJE HAKKINDA

Sadece İstanbul’un değil, hayatınızın da merkezinde! Emay İnşaat’ın yaşam kalitesine önem verenler için "Plus" konseptiyle inşa edilen 4. projesi olan Kentplus Centrium, İçerenköy Fındıklı’da yer alıyor.

3 bloktan oluşan “Centrium Park” ve 1 rezidanstan oluşan “Centrium Tower” ile Kentplus Centrium, 22.000 m2 lik alan üzerinde toplam 796 daireden oluşuyor. Projede dört bloktan her birinin konumlandırılması arazi yapısına uygun olarak gerçekleştirildi. Bu konumlandırmada ayrıca, blokların birbirinin ışığını ve manzarasını kesmemesine dikkat edildi. Böylece her blokta, uçsuz bucaksız orman ve deniz manzarası KentPlus Centrium sakinlerinin seyir zevki için özellikle korunmuş oldu.

Proje genelinde her beğeniye ve ihtiyaca uygun deniz ve orman manzaralı 52 çeşit daire bulunmakta. KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifleri ile yer almakta.

Site özellikleri

  • Açık - kapalı otopark
  • 24 saat kamera kontrollü güvenlik
  • Çocuk oyun alanları
  • Kafe & Restoran
  • Açık yüzme havuzu
  • Teniz Kortu
  • Basketbol sahası
  • Yürüyüş ve aktivite alanları
Tüm bu sosyal olanaklara ek olarak Emay İnşaat’ın Plus Konseptli KentPlus projeleri ile birlikte yarattığı Batı Ataşehir’de 7000 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin en gelişmiş ve modern spor merkezlerinden biri olan ve İstanbullular tarafından büyük beğeni ve ilgi gören Pleon Sportivo’nun ikincisi de KentPlus Centrium bünyesinde hizmet vermekte. Üyelik sistemi ile hizmet veren Pleon Sportivo’da Kentplus Centrium sakinleri özel ayrıcalıklara sahip sunuluyor.

Mimar Ömer ÇAMOĞLU imzası taşıyan proje dâhilinde bir adet Endüstri Meslek Lisesi de inşa edilerek Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe edildi. Özel Üniversitelere yakınlığıyla dikkat çeken Kentplus Centrium, akıllı mimarisi, özel rezidans hizmetleri, teknolojik altyapısı, farklı daire seçenekleri ve Bostancı’ya yakın konumuyla Anadolu yakasının en merkezi yatırım aracı.