English Azerice العربية فارسی

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kentplus e-bültenine kaydolun, Kentplus projeleri hakkındaki gelişmelerden ve fırsatlardan ilk önce sizin haberiniz olsun.

Ad Soyad :
E-Posta :
SATIŞ TAMAMLANDI, YAŞAM BAŞLADI

PROJE HAKKINDA

KentPlus Ataşehir projesi ile büyük bir başarıya imza atan Emay İnşaat, Plus konseptli 2. projesi KentPlus Mimarsinan’ı yaşam kalitesine önem verenler için Büyükçekmece – Mimaroba’da inşa etti.

Ataşehir'in standartlarını Mimarsinan'a taşıyan Emay İnşaat'ın doğaya verdiği önemle maviyle yeşili buluşturan KentPlus Mimarsinan, 19 blokta birçoğu deniz manzaralı 660 daireden oluşuyor.

T.C. Başbakanlık TOKİ iştiraki olan Emlak GYO A.Ş. tarafından planlanan ve ihale edilen KentPlus Mimarsinan’da Emay İnşaat, Türkiye'nin inşaat alanındaki birçok başarılı teknik ismini bir araya getirdi. KentPlus Mimarsinan, Mimar Erol Kuzubaşıoğlu imzası taşıyor. Zemin etüdleri Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Erol Güler tarafından onaylanan proje, depreme karşı en güvenli inşaat tekniklerinden biri olan tünel kalıp teknolojisiyle inşa edildi.

Toplam 42.000 metrekareye yayılan projenin 32.000 metrekaresi sosyal donatı ve peyzajdan oluşuyor. Aralık 2007’de teslim edileceği taahhüt edilen KentPLUS Mimarsinan erken tamamlanmış ve Ağustos 2007’de daire sahiplerine teslim edilmeye başlanmıştır.

Site Özellikleri

KentPlus MimarSinan, KentPluslıların keyifli bir yaşam sürebilmeleri için birçok sosyal tesis içeriyor:
  • Açık ve kapalı otoparklar
  • Koşu ve yürüyüş parkurları
  • Çocuk oyun parkları
  • Keyifli gezintiler ve minik molalar için planlanan iki süs havuzu ve kamelyalar
  • Eczane, terzi, kuru temizleme ve market gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği iki butik çarşı
  • Bünyesinde fitness salonu, kafe & restoran, sauna, açık yüzme havuzu, bilardo ve masa tenisi salonu barındıran sosyal tesis

KentPLUS Mimarsinan Çatısı Altında Güvenli Bir Yaşam

Güvenliğin üst seviyede tutulduğu KentPlus Mimarsinan’da görüntülü bina sistemleri, site içi kamera kontrollü ve devriyeli güvenlik sistemi uygulanıyor.